
Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z Miastem Gdańsk rozpoczynamy realizację pilotażowego projektu „Młodzi w równowadze – Gdańsk przeciw depresji i uzależnieniom cyfrowym”.
Projekt odpowiada na wyzwania, z którymi mierzą się dziś młodzi ludzie funkcjonujący w świecie przenikających się rzeczywistości offline i online.
Naszym celem jest:
👉wzmacnianie odporności psychicznej,
👉rozwijanie zdrowych nawyków cyfrowych;
👉zwiększanie świadomości zagrożeń związanych z nadmiernym korzystaniem z technologii.
W ramach działań zrealizujemy interaktywne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, szkolenia dla nauczycieli oraz przekażemy materiały edukacyjne rodzicom. Bo za zdrowie psychiczne młodych ludzi odpowiedzialna jest każda z tych grup!
Cieszymy się, że wspólnie z Miastem Gdańsk możemy tworzyć działania, które realnie wspierają zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży 💙



Dołącz do grona dorosłych, którym zależy na dobru dzieci.